ŘEKLI JSTE O NÁS

Nasloucháme Vám. Pečlivě.
Vaše očekávání a Vaše zkušenosti nás vedou k naší budoucnosti.

Aneta
doprava, logistika
Mockrát děkuji za bleskové vyhotovení. Potěšili jste mě.
Martina
dřevozpracující průmysl
Služby společnosti SOPHIA, jazykové služby s r.o. využíváme již delší dobu, během které jsme velice spokojeni s jejich spoluprací. Zvláště pak oceňujeme ochotu a profesionalitu, se kterou přistupují i k našim někdy nestandardním požadavkům. Vždy plní zakázku spolehlivě a ve stanoveném termínu, který je občas doslova šibeniční. Jsme přesvědčeni, že jsme si pro spolupráci na jazykových překladech vybrali profesionálního partnera. Služby této společnosti můžeme vřele doporučit. Věříme, že nás čeká dlouhá společná profesní budoucnost. Děkujeme.
Jiří
pojišťovnictví
Omlouvám se za pozdní reakci, ale o to větší vám posílám poděkování. Jste perfektní a spolehliví, jako vždy. Díky.
Veronika
strojírenství
Děkuji Vám za zaslání vyhotoveného překladu v dřívějším termínu, než jsme požadovali. Velmi si Vaší vstřícnosti ceníme.
Hana
realitní kancelář
V průběhu června jste pro naši kancelář připravovali překlad kupní smlouvu pro našeho klienta. Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat, za kvalitní práci, kterou ocenil především náš anglický klient. Dle jeho slov, byl tento překlad na velmi vysoké úrovni a v budoucnu hodlá využít vašich služeb i nadále. Skutečně nešetřil slovy chvály.
Tibor
pojišťovnictví
Děkuji za tak promtní překlad. Jsem velice spokojený. Budu se těšit na další spolupráci.
Lucie
cestovní ruch
Jelikož jsme byli s Vaším pružným přístupem k naší zakázce spokojeni, dovolím si Vám v následujících dnech zaslat další texty k překladům.
Roman
strojírenství
Vážená paní ředitelko, byl jsem velice mile překvapen profesionálním přístupem Vašich zaměstnanců, podobně jako rychlostí a kvalitou provedené práce. Proto Vám tímto vřele děkuji a těším se na další spolupráci.
Vladimíra
tiskárna
Jsem velice potěšena Vaším překladem. Věřím Vám, že to bylo náročné, protože český jazyk je sám o sobě hodně zabarvený a mnohovýrazový, tak že i přesto jste se snažili a Vaši lidé to zvládli. Děkuji Vám mnohokrát
Jaroslav
univerzita
Děkuji za v předstihu doručený překlad mého textu do němčiny. S vašimi službami jsem velmi spokojen!
Natalie
ministerstvo ČR
Chtěla jsem Vám moc poděkovat za perfektní spolupráci při zařizování návštěvy egyptského ministra zemědělství a jeho delegace. Moc děkuji za všechno, tlumočeni bylo úplně super a pan ministr byl velmi spokojeny. Až budeme mít nějakou další akci, tak si Vás opět vyžádáme.
Bohumil
reklama a marketing
Rádi bychom na tomto místě také zmínili překladatelskou společnost Sophia, která nám byla oporou při korektuře anglických textů a byla vždy vstřícná k našim ne vždy snadno splnitelným termínům.
Ivana
strojírenství
Děkuji za zaslaný překlad, který měl termín předání do 12.00hod. Vaše zaslání nám velmi pomohlo v dalším zpracování. Děkuji Vaší společnosti za skvělou spolupráci.
Ludmila
pojišťovnictví
Děkuji Vám za potvrzení objednávky - na překlad budeme čekat; velmi mě potěšila informace, že pokud bude vyhotoveno dříve, že nám překlad ihned doručíte. Velmi si vážím profesionality práce celé společnosti Sophia.
Martina
doprava, logistika
Děkujeme za vyhotovení překladu a budeme očekávat fakturu za vykonanou práci. Pan ředitel se o překladu vyjádřil velmi pochvalně (což se moc často nestává :o)) a také připojuje svůj dík.
Vlaďka
stavebnictví
Dovolte, abychom Vám a vaší společnosti SOPHIA, poděkovali za služby, které jste naší firmě nejen v letošním roce poskytli. Byli jsme s nimi velmi spokojeni a jsme si jisti, že i v následujícím období, v případě potřeby překladů či tlumočení, vám zachováme přízeň.
Taktéž bychom chtěli poděkovat, že nás považujete za významné zákazníky, a pozvání na předvánoční setkání si velmi vážíme.
Barbora
výroba průmyslových plynů
Moc Vám děkuji za objednaný překlad… je radost s Vámi pracovat.
Zdeněk
strojírenství
Děkuji Vám za perfektní překlad cenové nabídky na radiální ventilátor do angličtiny.
Martina
dřevozpracující průmysl
Jste skvělí jako vždycky, moc a moc děkuji a přeji vám krásný víkend!
Martina
dřevozpracující průmysl
Mockrát děkuji - za rychlost, za kvalitu - jste dokonalí!!
Jitka
strojírenství
Rádi bychom Vám poděkovali za velice kvalitní tlumočení. Pan H. byl spokojen. Vzhledem k tomu, že se jednalo o tlumočení odborného rozhovoru pro zahraniční odborný časopis, bylo nám ctí s kvalitním tlumočníkem spolupracovat.
Richard
profesní vzdělávání
Velmi děkuji za překlad. Jeho kvalita je skutečně excelentní! Pokud by Vaše společnost potřebovala reference, jsme Vám k dispozici.
Eva
pojišťovnictví
Moc děkuji za rychlost, se kterou jste přistoupili k našemu požadavku. Ještě jednou díky.
Martin
strojírenství
Velice děkuji za bleskuhbitý překlad a přeji hezký den
Tomáš
strojírenství
Moc děkuji a zejména oceňuji úžasnou rychlost překladu!
Adriana
pojišťovnictví
Děkuji Vám za zaslání překladu. Náš právník se na překlad již díval a je spokojen s kvalitou překladu.
Michaela
marketingová společnost
Vážená paní inženýrko, velice Vám děkuji za rychlou odezvu a překlad.
Tomáš
strojírenství
Děkuji moc za perfektní služby.
Igor
společnost poskytující poradenství v oblasti PR
Paráda, moc děkuji!
Lenka
fyzická osoba
S vaší službou jsem byla velmi spokojena. Pohotové vyřízení mé objednávky i pozdější změny části textu provedli vaši překladatelé velmi ochotně a rychle. Z jednání vašich zaměstnanců mám výborný pocit, že jsem se obrátila na agenturu, která poskytuje jak profesionální překladatelské služby tak i profesionální jednání s klienty. Vaši agenturu budu doporučovat co se týče ceny i dodání služb. Myslím, že nemá konkurenci. Děkuji.
Zuzana
společnost zabývající se čínskou medicínou
Jsme s překladem velmi spokojeni. V textu bylo hodně lékařských nuancí a překladatelka to perfektně zvládla.
Mirka
pojišťovnictví
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vynikají spolupráci, zejména slečně J.Ž. Abych Vás uvedla do obrazu, dnes jsem obdržela požadavek od kolegy v 9:00, že potřebuje překlad do 11:00 a to dvou jazyků. Vše proběhlo perfektně a překlad jsem obdržela v pořádku a včas. Ještě jednou moc děkuji.
Šárka
dodavatel drogerie
Velice Vám děkuji za zaslaný překlad. Máte pravdu, ve zdrojovém textu je skutečně chyba, které si nikdo z nás nevšiml. Moc Vám děkuji za upozornění, smlouvu opravím.
Jana
mezinárodní přepravní společnost
Děkuji za vaše kvalitní služby a rychlé vypracování.
Tomáš
výrobní společnost
Chtěl bych Vám velmi poděkovat za překlad! Elektronická forma je již zapracovaná v projektu a vše časově dobrě dopadlo! Tímto pilotním projektem vznikla dobrá reference a veřím, že se na Vás budeme obracet s překlady častěji.
Jana
prodej a servis komunikačních systémů
Překlad do polského jazyka byl vyhodnocen velmi kladně, pan šéf byl se vším spokojen, děkujeme, příště opět využijeme vašich služeb.
Petr
společnost zabývající se webdesignem a internetovým marketingem
Dobrý den, moc děkuji za skvělý překlad.
Václav
výrobní společnost
Děkuji Vám za zhotovený překlad i za upozornění na naši chybu. Potěšili jste mě, že překládaný materiál také pozorně sledujete. Text jsme opravili a poslali našemu partnerovi do Německa. Ještě jednou děkuji a přeji příjemný víkend.
Eva
překladatelka
„Vyřiďte prosím mé poděkování Vaší kolegyni za to, že nás (mě) přiměla a pomohla nám zaslaným návodem program Xbench používat. Ten odhalí věci, kterých bych si ani nevšimla, i když používám QA checker v Tradosu.“
Amy
stážistka, francouzská studentka německého jazyka se zaměřením na obchod
“I really appreciated the autonomy given to me in SOPHIA. If I were to compare it to my previous internship in France, I would say I was treated more like an employee than a student. I had responsibilities and tasks that matter which was really enjoyable. A longer internship would have been both beneficial for me and the company as I would have been to do more things, related to marketing for instance.“

O NÁS

Fandíme Vám. A každý den se snažíme být lepší, abyste měli důvod se k nám vracet.

POŠTOVNÍ ADRESA

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.
Hroznová 28
370 01 České Budějovice

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí až pátek: 7:00 – 19:00 hodin

KONTAKTUJTE NÁS

sophia@sophia-cb.cz
+420 387 415 415
+420 387 318 240

INFORMAČNÍ LINKY
(mimo provozní dobu)

+420 774 672 992
+420 777 112 973

Jazyková škola SOPHIA

+420 386 102 788
vyuka@sophia-cb.cz
http://js.sophia-cb.cz


Copyright (C) 1993 - 2024 SOPHIA, jazykové služby s.r.o., veškerá práva vyhrazena